Irklenčių nuoma

Irklenčių nuomos kaina 20 eur. Esant pageidavimui pristatymas į vietą už draugišką kainą

Lietuvoje turime tiek upių ir ežerų, kad nuostabos visiškai nekelia tai, jog šiltuoju metų laiku vandens pramogos sulaukia milžiniško susidomėjimo. Jau kuris laikas tikru atradimu vandens sporto gerbėjams tapo irklentės. Tačiau tam, kad galėtumėte mėgautis šia pramoga, tikrai nereikia įsigyti irklentės ir patirti didelių išlaidų, nes irklenčių nuoma suteiks galimybę pramogauti labai gera kaina.

Irklentės nuoma – itin paklausi ir naudinga pramoga

Irklenčių sporto populiarumas auga labai sparčiais tempais. Tai smagi pramoga, dovanojanti pluoštą geriausių emocijų ir kokybiško laiko gryname ore. Tačiau dar geriau, kai pramogos yra naudingos ir mūsų sveikatai bei gerai savijautai. Šiame kontekste irklentės nuoma tikrai nusipelno liaupsių.

Pirmiausia, plaukdami irklente jūs būsite gryname ore, maža to, ant vandens, o šis duetas visada yra naudingas kiekvieno iš mūsų sveikatai, puikiai savijautai bei nuotaikai. Irklavimas taip pat reikalaus daugiau ar mažiau fizinių jėgų, kas jūsų kūnui ir protui bus į naudą, padės geriau atsipalaiduoti, pailsinti mintis, atsiriboti nuo rutinos, darbų, kasdienybės. Reikia paminėti, kad irklavimas puikiai lavina koordinaciją, padeda išlaikyti pusiausvyrą. Dažnas susidomėjęs irklenčių nuoma smalsauja, kokie raumenys irkluojant dirba daugiausia. Tai tų raumenų sąrašas netrumpas – irkluojant puikiai dirba pilvo presas, sėdmenys, pusiausvyrai palaikyti svarbus kojų darbas, reikšmingas vaidmuo tenka keturgalviui raumeniui. Irkluojant įdarbinami ir beveik visi viršutinės kūno dalies raumenys: pečių, nugaros, bicepsų, tricepsų srityse.

Irklentės nuoma: kokias rinktis?

Siekiant maksimaliai mėgautis pramoga labai svarbu pasirinkti jums tinkamiausią irklentę. Daugiausia įtakos jos pasirinkimui turi jūsų svoris. Jei jis bus per didelis konkrečiai lentai, ji grims į vandenį ir irklavimas nebus efektyvus, nepatirsite irklenčių sporto malonumo. Tačiau mūsų irklenčių nuoma orientuota į kiekvieno iš klientų patogumą, tad jums nereikės sukti galvos, kokia irklentė bus tinkamiausia – patarsime ir pasiūlysime optimaliausią variantą. Irklentės nuoma su mūsų komanda – be jokių papildomų rūpesčių!

Kartais galite išgirsti, kad kuo lenta platesnė, tuo stabilesnė. Tai bus visiška tiesa, tačiau turėkite omenyje, kad platesnę lentą kur kas sunkiau irkluoti, taigi tokiu atveju reikalingas ir pasirengimas. Jei esate pradedantysis, nereikėtų rinktis labai plačios lentos. Tai tik vienas iš niuansų, tačiau jų yra ir daugiau. Štai kodėl geriausia pasikliauti šios srities profesionalais, kurie padės pasirinkti lentą, tinkamiausią būtent jums.

Kokia irklenčių nuomos kaina?

Smalsumą žadina irklentės nuoma, trokštate patirti, ką reiškia stovėti ant vandens? Smagi pramoga nebūtinai turi būti brangi – mūsų irklenčių nuoma tai tik patvirtina. Irklentės nuomos kaina pas mus yra vos 20 eurų. Negana to, esant poreikiui, už draugišką kainą irklentę ar irklentes galime pristatyti į vietą.

Irklenčių nuoma labai patrauklia kaina – jūsų smagiam ir turiningam laikui. Puiku tai, kad išmokti stovėti ant lentos ir irtis nėra sunku, tad jau netrukus galėsite mėgautis šia smagia veikla pilnu tempu.

SUP nuoma: kaip užsisakyti?

Jei domina irklentės nuoma, trokštate išbandyti save stovėdami ant lentos vandenyje, susisiekite su mumis telefonu +370 682 68062 arba +370 689 55185, taip pat galite mums parašyti e. paštu info@baidarink.lt. Jei aktualu, patarsime, kokia irklentė jums reikalinga, trumpai apmokysime, kaip ja naudotis, jei tai bus pirmasis jūsų plaukimas.

Su mūsų komanda SUP nuoma bus paprasta, greita ir nebrangi. Leiskite laisvalaikį aktyviai ir smagiai irdamiesi per Dzūkijos vandens telkinius su gera irklente!