Baidarės Alytuje

Smagus laisvalaikis gamtoje – ar gali būti geresnis planas, kai lepina geras oras, o gamta tiesiog šaukte šaukia pasimėgauti jos teikiamomis galimybėmis? Štai kodėl baidarės Alytuje bus idealus variantas jūsų šeimos, poros, draugų, kolegų laisvalaikiui. Jei domina plaukimas baidarėmis Alytaus apylinkėse ar gražiausiomis Dzūkijos upėmis, susisiekite su mumis.

Baidarių nuoma Alytuje – turiningas laisvalaikis labai patrauklia kaina.

Alytus – jūsų laisvalaikiui gamtoje

Tiek Alytaus ir šio miesto apylinkių gyventojai, tiek čia atvykstantys svečiai gali mėgautis poilsiu gamtoje – rasite platų vandens telkinių pasirinkimą, pavaikštinėti kviečiančius miškus, turizmui pritaikytą miesto infrastruktūrą, puikiai sutvarkytas viešąsias erdves ir kt. O vandens pramogų mylėtojai vis žvalgosi į baidares. Jei ir jūs negalite atsispirti šiai pramogai, baidarių nuoma Alytuje iš mūsų pasiūlos yra būtent tai, ko reikia!

Plaukime baidarėmis Dzūkijos upėmis!

Platus Dzūkijos upių voratinklis pažeria tiek maršrutų plaukimui baidarėmis, kad tik spėkite rinktis! Ir visi jie savaip įdomūs bei pritaikyti skirtingiems poreikiams: garantuojantys ramų plaukimą, kurio metu daugiau relaksuosite, nei dirbsite irklais; užtikrinantys tikrų tikriausią kliūčių ruožą ir itin aktyvų plaukimą; dovanojantys pasakiškai gražius vaizdus; leidžiantys išvysti lietuviškos gamtos įvairiapusiškumą ir kt. Tačiau visi jie garantuoja vieną – labai smagų laiką ir daug gryno oro.

Baidarių nuoma Alytuje: kiek kainuoja?

Baidarių nuoma nebus paslauga, reikalaujanti didelių investicijų. Mūsų vienvietė baidarė šeštadienį kainuos 20 eurų, o dvivietė – 30 eurų. Kitomis dienomis, išskyrus šventines, baidarių nuoma Alytuje startuoja vos nuo 20 eurų. Tiesa, šios kainos taikomos, kai nuomojamos 4 arba daugiau baidarių.

Svarbu tai, kad baidarių ir žmonių pervežimas į nuomos kainą nėra įskaičiuotas.

Kokios baidarės Alytuje siūlomos?

Mes plaukimui Dzūkijos upėmis siūlome rinktis iš dviejų tipų baidarių:

·       vienvietę „Hero“;

·       dvivietes „Brio“ bei „Vista“.

Baidarių nuoma Alytuje: kaip užsisakyti?

Pasirinkę maršrutą susisiekite su mumis telefonu arba e. paštu – atliksime rezervaciją. Taip pat atsakysime į klausimus, patarsime, galime padėti pasirinkti maršrutą pagal jūsų poreikius ir galimybes.

Baidarių nuoma Varėnoje iš mūsų asortimento – saugu patikima ir greita.

Dėl baidarių Alytuje kreiptis tel.: 8-682-680628-689-55185, e. paštu: info@baidarink.lt