Baidarės Merkiu

Baidarės Merkiu yra tobulas planas jūsų vienos dienos ar ilgesnei išvykai, šeimos savaitgaliui, bičiulių susitikimui ir bendram laisvalaikiui. Pabėkite nuo miesto šurmulio, kasdienybės, darbų ir rutinos bei pasinerkite į nuotykius įstabios gamtos apsupty. Jei domina baidarių nuoma Merkiu patrauklia kaina, susisiekite su mumis!

Į ką atsižvelgti, renkantis maršrutą plaukimui baidarėmis?

Baidarės Merkiu gali plaukti labai įvairias maršrutais, kurie skiriasi ilgiu, sudėtingumu, supančiu kraštovaizdžiu ar kt. Tad renkantis trasą reikia apsvarstyti nemažai kriterijų. Pirmiausia, kiek laiko galite skirti plaukimui. Tai gerokai susiaurins pasirinkimų lauką.

Kitas aspektas – ar norite ramesnio plaukimo, ar intensyvaus, su daug kliūčių. Baidarių nuoma Merkiu yra puikus variantas todėl, kad ši upė labai įvairi ir pasiūlys labai skirtingų atkarpų.

Ar plauksite su vaikais? Natūralu, kad vaikai irgi turi įtakos pasirinkimui, ypač jei jie mažesni. Rinkitės ramesnes, ne tokias gilias upes ar jų atkarpas. Puiku tai, kad Merkys labai tiks plaukimui net ir su mažais vaikais.

Baidarės Merkiu: kuo išsiskiria plaukimas Merkio upe?

Merkys bus tobulas pasirinkimas tiems, kurie plaukimo metu nori kiek daugiau pasyvaus laiko, poilsio, pasidairyti po gražias apylinkes ir tiesiog mėgautis ramiu plaukimu, nei intensyviai darbuotis irklais ar kelyje susidurti su daug kliūčių. Merkys dovanos šaunų, ramų plaukimą ir nepagailės gražių gamtos vaizdų. Būtent dėl šių ypatumų baidarių maršrutai Merkiu labai tiks pradedantiesiems, taip pat ištroškusiems romantikos ar šeimoms su vaikais.

Merkys ganėtinai sraunus, baidarių trasos čia nelabai sudėtingos, tad nenorintiems daug adrenalino neabejotinai labai patiks.

Plauksite pro jaukius kaimelius, maldos namus,  pro gražiąją Merkinę. Upė ramiai vingiuoja, vietomis tampa sraunesnė, o tada vėl leidžia atsipūsti. Plaukiant kaimus keičia žaluma, o pastarąją vėl gyvenvietės – maršruto nuobodžiu tikrai nepavadinsi. Beje, plaukiant Merkiu krantuose matysite nemažai įrengtų stovyklaviečių – visada galite stabtelėti, išlipti į krantą ir atsipūsti, pasigaminti maisto bei gardžiai pavalgyti gamtoje, o tada šokti į baidares ir tęsti savo žygį.

Tačiau neapsigaukite! Gana ramia upe vadinamas Merkys jums gali pateikti įspūdingų netikėtumų. Todėl siūlome išbandyti trasas jo aukštupyje ir maloniai nustebti. Čia turėsite labai daug galimybių pademonstruoti sumanumą, jėgą, apsukrumą ir sportiškumą.

Kokius maršrutus siūlo Merkys?

Jei savo pramogai pasirinkote šią upę, tikrai nesigailėsite. Baidarės Merkiu gali plaukti ir ramiai, leisti atsipalaiduoti, ir itin aktyviai, kai teks gerokai paplušėti. Štai keli pasirinkimai, priklausomai nuo to, kokio plaukimo norite.

Maršrutai Merkiu jo aukštupyje:

·       Nuo Dargužių iki Valkininkų – apie 9 km;

·       Labai ilga trasa – apie 53 km besitęsianti, kuri prasideda Dargužiuose ir baigiasi Senojoje Varėnoje.

Maršrutai ramesnėje Merkio atkarpoje:

·       Nuo Pamerkių iki Senosios Varėnos – apie 23 km;

·       Nuo Senosios Varėnos iki Perlojos – apie 13 km;

·       Šiek tiek ilgesnė trasa – apie 14 km – nuo Perlojos iki Puvočių.

Šioje Merkio dalyje galite kelionę tęsti iki pat Merkinės – tokio žygio trukmė bus pora dienų.

Baidarių nuoma Merkiu: kiek kainuoja?

Baidarės Merkiu – jūsų įsimintina pramoga labai patrauklia kaina. Šeštadieniais ir švenčių dienomis vienvietė baidarė kainuos tik 20 eurų, o dvivietė – 30 euru, kai nuomojamos 4 ar daugiau baidarių. Kitomis savaitės dienomis baidarių nuoma Merkiu, kai nuomojamos 4 ar daugiau, startuoja nuo 20 eurų.

Į kainą neįskaičiuotas baidarių ir žmonių transportavimas.

Baidarių nuoma Merkiu labai paprasta – susisiekite su mumis, aptarsime jūsų poreikius ir atliksime baidarių rezervaciją.

Dėl baidarių Merkiu kreiptis tel.: 8-682-680628-689-55185, e. paštu: info@baidarink.lt