Baidarės Druskininkuose

Plaukimas baidarėmis yra viena iš populiariausių pramogų gamtoje šiltuoju metų laiku. Tai išlaisvina, dovanoja begalę geriausių emocijų, didina fizinį aktyvumą, gerina nuotaiką, o kur dar upių pateikiami iššūkiai baidarininkams, dovanojantys ir adrenaliną, ir reikalaujantys sumanumo bei energijos.

Baidarės Druskininkuose – pažinkite Dzūkijos apylinkes iš vandens.

Druskininkai – tobulam laisvalaikiui gamtoje

Vienas iš populiariausių šalies kurortų – Druskininkai – įstabių gamtos kampelių tikrai nestokoja. Miesto gyventojus ir svečius džiugina į dangų besistiebiantys miškai, ramiai tyvuliuojantys ežerai ir vilnijantys upių vingiai. Štai pastarieji gali tapti puikia pramogų vieta, jei laisvalaikiui pasirinksite baidares.

Plaukime baidarėmis Druskininkus supančiomis upėmis!

Ar galime baidares pavadinti langu į pasakišką Lietuvos gamtą? O taip, ir būsime visiškai teisūs! Atraskite šį grožį plaukdami baidarėmis Dzūkijos upėmis ir, negana to, patirkite daugybę nuotykių, kurie kurs labai smagius prisiminimus.

Jei domina baidarės Druskininkuose, siūlome pasižvalgyti po mūsų maršrutų spektrą ir išsirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Šio miesto gyventojus ir svečius kviečiame išbandyti ramius ar nuotykių kupinus maršrutus Merkiu, Ūla, Grūda ir kitomis Dzūkijos upėmis. Baidarės tobulai tiks ir šeimoms su vaikais, tai bus šaunus laikas su bičiulių kompanija ar įmonės kolektyvu.

Baidarės Druskininkuose: kiek kainuoja?

Baidarių nuomos kainai įtakos turi tokie kriterijai kaip: kokios baidarės pasirenkamos, kiek jų nuomojama, kuriam laikotarpiui ir kt. Šeštadieniais vienvietės baidarės kaina yra 20 eurų, o dvivietės – 30 eurų, kitomis dienomis, išskyrus šventines, baidarių nuomos kaina prasideda vos nuo 20 eurų. Šios kainos taikomos tada, kai nuomojamos ne mažiau kaip 4 baidarės.

Transportavimas į kainą neįskaičiuotas.

Kokios baidarės Druskininkuose siūlomos?

Mes žygiui baidarėmis siūlome rinktis iš dviejų tipų baidarių:

·       vienvietę „Hero“;

·       dvivietes „Brio“ bei „Vista“.

Baidarių nuoma Druskininkuose: kaip užsisakyti?

Jei aktualu baidarės Druskininkuose labai gera kaina, susisiekite su mumis e. paštu info@baidarink.lt arba svetainėje nurodytu telefonu 8-682-680628-689-55185. Aptarsime jūsų pasirinkimą, atsakysime į klausimus, rezervuosime pasirinktas baidares. Galime patarti maršruto pasirinkimo klausimais, suteikti naudingos informacijos planuojantiems savo pirmąjį plaukimą baidarėmis.