Baidarės Šalčia

Susiplanuokite poilsį visiškame ramybės uoste – plaukite baidarėmis Šalčios upe, mėgaukitės gamtos suteikiamu privatumu ir smagiu laiku. Maršrutas šia upe labai tiks ir pradedantiesiems, ir jau patyrusiems baidarininkams. Mūsų baidarių nuoma užtikrins plaukimą baidarėmis be rūpesčių – kokybiškas inventorius, išsami informacija, pagalba, patarimai.

Kam patiks plaukimas Šalčios upe?

Šalčios upė patiks tiems, kurie nori ne tik smagaus laiko, laviruojant baidarę, tačiau ir gražių gamtos vaizdų. Šiuo atveju Šalčia tikrai nenuvils: pradžioje ji siaura, gausiai vingiuojanti, vėliau vilnija slėniu, ją iš abiejų pusių supančias pievas kartas nuo karto keičia auksaspalvio smėlio skardžiai, dar toliau Šalčia pateikia kliūčių ruožą, o prieš Senąją Varėną išsiplečia į nemažą tvenkinuką.

Maršrutas patiks tiems, kurie nori pasijusti tarytum laukinės gamtos apsupty – tiek dėl supančios aplinkos, tiek ir todėl, kad baidarės Šalčia neplaukia labai dideliais srautais. Idealiai tiks ieškantiems to „aukso viduriuko“, kai trasa gali pasiūlyti ir ramesnį plaukimą, norint atsipūsti, ir tokius ruožus, kuriuose teks paplušėti, siekiant įveikti kliūtis.

Trasa šia upe patiks, jei norite pabėgti nuo rutinos, miesto šurmulio ir kokybiškai pailsėti gryname ore, tarsi kiek nuo civilizacijos nutolusioje ramybės oazėje.

Baidarės Šalčia: kuo išsiskiria plaukimas Šalčios upe?

Ši upė – didžiausias Merkio intakas. Pati upė gana srauni, turi neaukštus krantus, tačiau labai daug vingių, kad patyrusiems ar daugiau jaudulio trokštantiems baidarininkams tikrai labai patinka. Dažną maloniai nustebina itin skaidrus upės vanduo, tačiau jis drauge ir labai šaltas. Visgi, įžvelkime to privalumų – karštomis vasaros dienomis plaukti šia upe bus tikra atgaiva.

 

Kokie galimi maršrutai Šalčia?

Pasirinkusiems Šalčios upę savo baidarių žygiui siūlome maždaug 4–5 valandų maršrutą nuo Žygmantiškių iki Valkininkų. Tiesa, turėkite omenyje, kad tai preliminarus plaukimo laikas, nes kaip greitai plauks baidarės Šalčia, priklauso ir nuo jūsų baidarių valdymo įgūdžių, sustojimų skaičiaus ir trukmės, kliūčių bei kt.

Šiuo maršrutu plukdome tik darbo dienomis.

Baidarės Šalčia: kiek kainuoja?

Jei baidares nuomosite šeštadienį, vienvietė kainuos 20 eurų, o dvivietė – 30 eurų. Jei nuomosite kitomis dienomis, išskyrus šventines, vienos baidarės kaina bus nuo 20 eurų. Šios kainos taikomos, kai nuomojama ne mažiau kaip 4 baidarės.

Dėl baidarių Šalčia kreiptis tel.: 8-682-680628-689-55185, e. paštu: info@baidarink.lt