Baidarės su vaikais

Dėl plaukimo baidarėmis su vaikais kreiptis tel.: 8-682-680628-689-55185, e. paštu: info@baidarink.lt

Turiningam šeimos laikui dažnai ieškome smagių pramogų, geriausia – gryname ore, juo labiau jei lauke maloniai šildo saulė ir džiugina vasaros vaizdai, tiesa? O vandens pramogos tikrai patinka daugeliui, ypač mažiesiems pramogautojams. Tad jei domina aktyvus, smagus, naudingas ir įsimintinas laisvalaikis šeimai, plaukimas baidarėmis bus tobulas pasirinkimas. Pasiraitokite rankoves, imkite į rankas irklus ir pirmyn gražiausiomis Dzūkijos upėmis su vaikais! Baidares užsisakyti galite susisiekę su mumis telefonu ar e. paštu – kaip jums patogiau.

Plaukimas baidarėmis – universali pramoga

Baidares drąsiai galime pavadinti labai universalia pramoga, mat ji pelno simpatijas ir suaugusių, ir vaikų; mėgstančių pasyvesnį laisvalaikį, o taip pat net ir labai aktyvų; patiks norintiems privatumo, laiko dviese ar su šeima, tačiau drauge idealiai tiks ir didžiulėms kompanijoms.

Jei esate pasyvaus laisvalaikio mylėtojas, svarbu tik pasirinkti tinkamą maršrutą – mūsų pasiūloje tikrai yra ne vienas variantas, kuomet plaukimas bus ramus, romantiškas, be didelių iššūkių ir kliūčių. Baidarės su vaikais idealiai tiks šeimoms su mažesniais vaikais ir visiems, kurie nori ramesnio poilsio.

Aktyvaus laisvalaikio gerbėjų laukia didelė maršrutų įvairovė: nuo „pažeriančių“ mažiau kliūčių iki demonstruojančių šaunius kliūčių ruožus ir reikalaujančių jėgų, energijos, sumanumo.

Plaukimas baidarėmis su vaikais: kodėl verta rinktis tokį laisvalaikį?

·       Geras laikas. Kiekviena pramoga dovanoja smagų laiką, tad baidarės – ne išimtis. Kiekviena kliūtis baidarininko kelyje, kiekvienas nuvirtęs medis ar per žemai įsitaisęs tiltelis suteiks adrenalino, skatins komandinį darbą, privers pasitelkti sumanumą ir jėgą, padės kurti geriausius prisiminimus.

·       Buvimas gryname ore. Nereikia nė sakyti, kaip naudinga suaugusiems ir vaikams kvėpuoti grynu oru, o kur jis gali būti dar grynesnis, nei plaukiant įstabiomis upėmis, kurias supa gražiausi lietuviškos gamtos vaizdai: miškeliai, pievos, jaukūs kaimai ir kt.

·       Fizinis aktyvumas. Pastarasis svarbus kiekvieno iš mūsų kasdienybė, tad patikėkite, plaukiant baidarėmis pasyviai laiko tikrai neleisite. Irkluojant dirba labai daug kūno raumenų, tad tai bus puiki mankšta visai šeimai.

·       Puikus tarpusavio ryšys. Plaukimas baidarėmis gali padovanoti labai smagių netikėtumų, tad plaukdami su šeima mėgausitės ne tik pasyvesniu plaukimu, bet ir išbandysite savo jėgas, jas suvienysite, kad įveiktumėte gamtos išdaigas.

Ar plaukimas baidarėmis saugus?

Tikrai taip – plaukimas baidarėmis ne tik smagi, bet ir saugi pramoga net ir tada, jei drauge plaukia nedideli vaikučiai. Svarbu laikytis baidarės valdymo taisyklių, dėvėti liemenes ir irkluoti atidžiai, įvertinant aplinką (pavyzdžiui, kad neatsitrenktumėte į didelius akmenis).

Vienas iš dažniausių klausimų prieš plaukimą baidarėmis – ką daryti, kad baidarė neapvirstų. Paradoksalu, tačiau baidarę apversti ne taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tiesą sakant, reikėtų gerai pasistengti, kad ją apverstumėte, nes baidarės vandenyje gana stabilios ir tikrai saugios. Taigi drąsiai galite plaukti net ir su mažais vaikais.

Baidarės su vaikais neturi kelti streso. Tad jeigu abejojate savo jėgomis arba tiesiog bijote, kad bus sunku suvaldyti baidarę, pradžiai rinkitės ramesnes upes, kurių srovė nedidelė ir baidarė bus tikrai paklusni.

Baidarės su vaikais: kiek kainuoja nuoma?

Plaukiant su vaikais taikome tą pačią mums įprastą kainodarą. Vaikams skirtos kėdutės, liemenės papildomai nieko nekainuoja, tad plaukimas baidarėmis tikrai bus nereikalaujantis didelių investicijų šeimos poilsis.

Šeštadieniais ir šventinėmis dienomis mūsų baidarių kaina kiek didesnė – vienvietės baidarės nuomos kaina yra  20 eurų, o dvivietės – 30 eurų. Kitomis savaitės dienomis ir sekmadieniais vienos baidarės nuomos kaina prasideda nuo 20 eurų. Reikia paminėti, kad šios kainos taikomos tada, kai nuomojamos 4 arba daugiau baidarių.

Jei nuomojama mažiau kaip 4 baidarės, tada kaina derinama individualiai, kadangi ji priklauso nuo pasirinkto maršruto.

Baidarių ir žygeivių transportavimas į kainą nėra įskaičiuotas.

Ar reikalingas papildomas inventorius plaukiant su vaikais?

Visiems plaukiantiems baidare, taip pat ir vaikams, yra reikalingos liemenės. Jei plaukia mažesnis vaikas, pavyzdžiui, iki 7 metų, jam reikalinga speciali kėdutė. Ji dedama baidarės viduryje ir tokia kėdutė pas mus nieko papildomo nekainuoja.

Naudingi patarimai plaukiantiems su vaikais

Pastebime, kad daugiausia klausimų apie plaukimą kyla tiems, kurie ruošiasi pirmajam savo baidarių žygiui, arba tiems, kurie plauks su vaikais. Tai visiškai natūralu, juk visada norime užtikrinti vaikams saugumą, smagų laiką ir drauge komfortą. Tad galbūt pagelbės keli patarimai:

·       Viso plaukimo metu tiek jūs, tiek vaikas turi dėvėti liemenes. Mes turime ir liemenių suaugusiems, ir vaikams.

·       Plaukimui su vaikais nuomokitės stabilesnes baidares. Jei nežinote, kurios tiktų geriausiai, visada galite pasikonsultuoti su mumis – mielai patarsime.

·       Plaukdami su vaikais mažiesiems naudokite specialias kėdutes – tai ir patogumas vaikui, ir jo augumas.

·       Jei vaikas vyresnis, pavyzdžiui, daugiau kaip šešerių metų, ir taip pat nori irkluoti, jį sodinkite baidarės priekyje. Pagrindinė jėga irkluojant tenka gale sėdinčiam irkluotojui, tad priekyje sėdintis nepervargs, tačiau prisidės prie irklavimo. Vaikui tai bus įsimintina atrakcija.

·       Plaukiantiems su vaikais, ypač su mažesniais, siūlome rinktis maršrutus, kuriuose upė ne tokia srauni, kad baidarės valdymas nekeltų daug iššūkių.

·       Atsižvelgdami į savo bei atžalos poreikius, jo amžių, pasiimkite pakankamai jam ir jums reikalingų daiktų.

Baidarės su vaikais: kokius daiktus pasiimti plaukiant?

Nors svarbiausios plaukimui yra pačios baidarės bei irklai ir liemenės, tačiau daiktų, kuriuos rekomenduojama pasiimti, sąrašas ne toks ir trumpas. Kadangi geriausia neapsikrauti daiktais, tai gerai pagalvokite, kas jums iš tiesų bus reikalinga. Neretai plaukdami vienai dienai žygeiviai tikrai visko pasiima daugiau negu reikia. Skrupulingai imamų daiktų sąrašą apgalvokite tada, jei plauksite kelias dienas.

Taigi, nepriklausomai nuo to, kelintas tai bus jūsų plaukimas, daugeliui praverčia priemonės nuo saulės ir nuo uodų – gamtoje, ypač gerą vasaros dieną, ir vieno, ir kito tikrai nestokosite. Būtinai turėkite apdangalus galvai, vaikams paimkite jų bent porą – jei vienas pasimestų. Būtinai pasiimkite reikalingiausius vaistus, o jei plaukiate su vaikais, tai vaistų spektras gali gerokai išsiplėsti. Pasiimkite ir vandens, užkandžių, o jei stosite stovyklauti, galite įsidėti maisto, kurį pasigaminsite ant ugnies. Verta turėti kompasą ar GPS, degtukus, žibintuvėlį, peilį, apsaugą nuo lietaus, vandens batus. Būtinai pasiimkite sausų drabužių komplektą, o vaikams jų galite paimti ir daugiau.

Visus daiktus susipakuokite į neperšlampamus maišelius, kuriuos išsinuomoti galite pas mus.

Baidarės su vaikais Dzūkijoje: kaip išsinuomoti?

Jei domina baidarių nuoma, pas mus išsinuomosite patogiai, paprastai ir greitai. Jei pasirinkote norimą maršrutą, žinote, kokių ir kiek baidarių reikia jūsų plaukimui, paskambinkite mums telefonu +370 682 68062 arba +370 689 55185 arba parašykite e. paštu info@baidarink.lt. Tačiau jei nežinote, kokias baidares rinktis, taip pat susisiekite – pokalbio metu aptarsime jums aktualiu klausimus, išsamiai papasakosime apie plaukimą, plaukimą su vaikais (jei aktualu), padėsime pasirinkti ne tik tinkamiausias baidares, bet ir jūsų poreikius bei galimybes geriausiai atitinkantį maršrutą.