Baidarės Varėnoje

Tobulas planas savaitgaliui – baidarės! Jei esate aktyvaus laisvalaikio gamtoje mylėtojas, dievinate vandens pramogas, norite leistis į nuotykius ir įveikti kliūtis vandens kelyje bei tiesiog smagiai praleisti laiką su antrąja puse, šeima ar draugais, tai baidarės Varėnoje laukia jūsų! Siūlome puikias baidares, didelę maršrutų įvairovę, geras kainas, bendradarbiavimą ir šaunaus laiko galimybes.

Varėna – idealus pasirinkimas laisvalaikiui gamtoje

Norintys maksimaliai atsipalaiduoti ir kokybiškai pailsėti traukia į gamtą. Varėna tam tobulai tiks – itin miškingas kraštas glaudžia platų upių tinklą, tad yra labai patrauklus vandens pramogų gerbėjams. Viena iš populiariausių – baidarės Varėnoje.

Plaukime baidarėmis Varėnos upėmis!

Baidarių turizmas Varėnoje neabejotinai labai populiarus – prie to ženkliai prisideda gamta: upių turtingas kraštas baidarininkams siūlo platų maršrutų pasirinkimą pagal skirtingus poreikius. Trasos skiriasi ir atstumu, ir supančiu kraštovaizdžiu, sudėtingumu, todėl neabejojame, kad kiekvienas pagal savo kriterijus atrasite tai, kas tiks geriausiai.

Rinkitės maršrutus Merkio upe, taip pat Ūla, Grūda, Varėne ar kitomis upėmis. Kiekvienas maršrutas yra savitas. Toks žygis suteiks progą palepinti akis labai dailiais lietuviškos gamtos vaizdais, kai pro šalį „plaukia“ miškai, skardžiai, jaukūs kaimeliai, žaliuojančios pievos ir pan.

Baidarės Varėnoje: kiek kainuoja?

Mūsų baidarės šeštadieniais kainuoja 20–30 eurų, priklausomai nuo to, ar nuomojate vienvietę, ar dvivietę baidarę. Kitomis dienomis (išskyrus šventines) baidarių nuoma prasideda nuo 20 eurų. Šios kainos taikomos, jei nuomojamos 4 arba daugiau baidarių.

Galutinė baidarių nuomos kaina priklauso nuo pasirinktų baidarių, nuomos laikotarpio, kada nuomojama ir pan. Jei norite sužinoti, kiek jums tiksliai kainuos baidarės Varėnoje iš mūsų pasiūlos, kviečiame susisiekti su mūsų komanda.

Kokios baidarės Varėnoje siūlomos?

Mes baidarininkams siūlome rinktis iš dviejų tipų baidarių:

·       vienvietę „Hero“;

·       dvivietes „Brio“ bei „Vista“.

Baidarių nuoma Varėnoje: kaip užsisakyti?

Jei domina plaukimas baidarėmis ir jau nusprendėte, kurį maršrutą rinksitės, paskambinkite mums arba parašykite e. laišką. Atliksime jums reikalingų baidarių rezervaciją. Taip pat atsakysime į visus jūsų klausimus, patarsime.

Baidarės Varėnoje iš mūsų asortimento – užsakysite patikimai, paprastai ir saugiai.

Dėl baidarių Varėnoje kreiptis tel.: 8-682-680628-689-55185, e. paštu: info@baidarink.lt