Baidarių nuoma su stovyklaviete

Dėl baidarių nuomos su stovyklaviete kreiptis tel.: 8-682-680628-689-55185, e. paštu: info@baidarink.lt

Svarstote, ką smagaus nuveikti savaitgalį, o galbūt ieškote pramogų vienai dienai? Baidarės neabejotinai bus puikus pasirinkimas. Plaukimas, irklavimas, supanti gamta, apgalvotai įrengtos stovyklavietės poilsiui – visa tai leis atitrūkti nuo rutinos, palikti užnugary darbus, rūpesčius ir tiesiog mėgautis lėtu laiku gryname ore. Mūsų siūloma baidarių nuoma su stovyklaviete sužavės patrauklia kaina – įsitikinkite, kad smagus laisvalaikis nebūtinai turi kainuoti daug.

Baidarių nuoma su stovyklaviete – variantas vienos ar kelių dienų plaukimui

Nemanykite, kad baidarių nuoma su stovyklaviete aktuali tik tada, jei renkatės kelių dienų žygius. Poilsis stovyklavietėje bus šaunus sprendimas ir plaukiant vieną dieną – juk norisi stabtelėti ir atsipūsti, pasigaminti maisto ant laužo ar surengti nedidelį pikniką. Tad ir pasirinkę vienos dienos maršrutą apsvarstykite sustojimą stovyklavietėje, ypač jei plaukiate su vaikais ar didesne kompanija – tikrai smagiai praleisite laiką.

Na, o plaukiant dvi ar dar daugiau dienų, baidarių nuoma su stovyklaviete bus tikrai geras variantas. Stovyklavietėse rasite visa, ko reikės maistui ant laužo gaminti, taip pat pramogų aktyviam arba pasyviam laikui, čia daug vietos palapinėms. Sutikite, stovyklavimas nuostabi atrakcija, kuri patiks ir suaugusiems, tačiau ypač sužavės mažuosius baidarininkus.

Baidarės su stovyklaviete: ką siūlome mes?

Stovyklavietės paieška užima nemažai brangaus laiko, tad jums siūlome jį taupyti ir pasitikėti mūsų komanda – pasiūlysime šaunias stovyklavietes jūsų poilsiui.

Plaukiančius Ūla kviečiame stovyklauti didelėje ir  puikiai įrengtoje stovyklavietėje ant Ūlos kranto. Čia gali apsistoti ne daugiau kaip trys kompanijos, o pati stovyklavietė užima net 2 hektarus ploto. Veiklų čia ras ir suaugusieji, ir vaikai, tad norintys ramiai leisti laiką galės atsipalaiduoti prie laužo, dalintis dienos įspūdžiais, o tie, kuriems dar norėsis aktyvaus laiko, galės išbandyti tinklinio, krepšinio aikšteles. Galima ir kubilo nuoma. Kubilas po dienos plaukimo bus tobulas pasirinkimas. Beje, stovyklavietėje rasite ir malkas laužui, tad jums nebus jokių rūpesčių.

Plaukiantys Merkiu kviečiami stabtelėti trumpam ar ilgesniam poilsiui labai tvarkingoje ir apgalvotai įrengtoje viešoje stovyklavietėje. Čia irgi rasite tinklinio aikštelę, yra įrengtos sūpynės, todėl tie, kuriems dar trūks veiklų po plaukimo, atras kuo užsiimti.

Tiesa, stovyklavietės itin dera prie žygio baidarėmis – tiek plaukiant, tiek stovyklaujant maksimaliai mėgaujatės tuo, ką suteikia gamta. Tačiau turime nemažai žygeivių, kurie plaukia kelias dienas ir nakvynei renkasi sodybas. Šiuo atveju irgi turime, ką pasiūlyti. Visai netoli Ūlos kviečiame apsistoti sodyboje, kurioje tilps net iki 18 asmenų. Čia jūsų laukia ne tik komfortiškos lovos ir visi reikalingi baldai patogiam poilsiui, tačiau ir pirtis bei kubilas maksimaliam atsipalaidavimui po įtemptos ir aktyvios dienos. Taip pat yra tinklinio aikštelė bei kitos veiklos. Tiesa, jei sodyba bus reikalinga šeštadieniui, turime pasakyti, kad reikia užsakyti gerokai anksčiau.

Jau nuo kito sezono norintiems apsistoti sodybose pasiūlysime ir dar vieną variantą – mūsų sodybą, kurioje galės svečiuotis net iki 16 baidarininkų.

Kaip užsisakyti baidares Dzūkijoje?

Jei domina mūsų baidarių nuoma su stovyklaviete, susisiekite telefonu +370 682 68062 arba +370 689 55185, taip pat galite mums parašyti e. paštu info@baidarink.lt.

Galite susisiekti tada, kai jau esate pasirinkę maršrutą, baidares, žinote, kur norėsite stovyklauti ir pan., o taip pat ir tada, jei reikia pagalbos planuojant tiek žygį, tiek ir stovyklavietės pasirinkimą. Mūsų komanda patars, atsakys į visus jūsų klausimus ir pasiūlys geriausią variantą baidarių žygiui su poilsiu stovyklavietėje.