Baidarės Varėne

Plaukimas baidarėmis visada labai smagus, tačiau drauge ir skirtingas. O koks konkrečiai jis bus, priklauso nuo pasirinkto maršruto. Ieškantiems įdomios ir gražios baidarių trasos Dzūkijoje, patiks plaukimas Varėne. Maršrutas ne itin ilgas, bet įsimintinas.

Baidarių nuoma Varėne – leiskitės į pažintį su Varėnės upe ir ją supančiomis apylinkėmis.

Į ką atsižvelgti, renkantis maršrutą plaukimui baidarėmis?

Įvertinkite kelis reikšmingus aspektus:

·       Kiek laiko norite skirti plaukimui;

·       Ar plauks ir vaikai, ar tik suaugusieji;

·       Norite ramaus plaukimo ar aktyvaus;

·       Ar svarbu gražūs gamtos vaizdai.

Baidarės Varėnė: kuo išsiskiria plaukimas Varėnės upe?

Maršrutas idealiai tiks, jei norite plaukti gana privačiai – Varėnė, kaip baidarių maršrutas, galime sakyti, dar neatrasta baidarininkų, todėl daug plaukiančių čia nesutiksite.

Žavės tai, kokia ši upė yra skirtinga: vietomis siaura ir turinti daugybę vingių, negana to, gili, vėliau vilnijanti pelkėtu slėniu, o žaliuojančias ir žydinčias pievas keičia džiungles primenantis kraštovaizdis. Būtina paminėti ir kelyje laukiančias kliūtis, iš kurių dažniausia – kelią pastoję išvirtę medžiai, todėl bus smagu pasirūpinti baidarės laviravimu.

Kokie galimi maršrutai Varėne?

Mes jums siūlome 17 kilometrų ilgio maršrutą, prasidėsiantį  Babriškėse, o pasibaigsiantį Senojoje Varėnoje. Plauksite apie 5 valandas, tačiau trukmė labai individualus dalykas, mat priklauso nuo tokių aspektų kaip žygeivių įgūdžiai, sustojimų skaičius, upės sraunumas ir kt.

Svarbiausi daiktai plaukiant upe

Patys svarbiausi dalykai yra baidarė, irklai, gelbėjimosi liemenės ir maišeliai, kurie yra atsparūs vandeniui, susidėti daiktams. Visa tai gausite iš mūsų. Tačiau rekomenduojame pasiimti ir kitų daiktų, kurių nauda, tikėtina, teks įsitikinti: apsauga nuo saulės, uodų, peilis, žibintuvėlis, kompasas, vanduo, užkandžiai, pirmosios pagalbos rinkinys ir pan.

Baidarių nuoma Varėne: kiek kainuoja?

Vienvietės baidarės Varėne kaina šeštadieniais bus 20 eurų, o dvivietės – 30 eurų. Kitomis dienomis (išskyrus šventines) baidarės nuomos kaina prasideda nuo 20 eurų. Šios kainos galioja, kai nuomojamos 4 ar daugiau baidarių.

Reikia paminėti, kad baidarių ir žmonių transportavimo paslaugos į kainą nėra įskaičiuotos.

Dėl baidarių Varėne kreiptis tel.: 8-682-680628-689-55185, e. paštu: info@baidarink.lt